تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    88060699 آواتار ها

گالري تصاوير
    9   نظرات : 0
    نوشته : 106      صلوات : 555
    صلوات گرفته : 205 در 93 پست
    دریافت : 4      بارگذاری : 0
    88060699 آنلاین نیست.

طلبه بازیگوش برا مخاطب خاص مینویسه...

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام هم دانشگاهیای خوبم
    روزه هاتون قبول عیدتون مبارک
    این مطلبی که در ادامه میارم رو از یه وبلاگی خوندم. شاید مسئولین به من ایراد بگیرن که
    چرا در اینجا کپی کردم ولی انصافا تشریح و تشبیه و بیانش واقعا جوون پسند بود. بخونیدش...

گاهی پیش میاد مثلا کسی به خونتون میاد که زیاد خوشت نمیاد، یه مدت که تو اتاقت هستی و هی بهونه
    میاری، یه بار میگی حوصله ندارم، یه بار میگی سرم درد میکنه، یه بارم خودت و به موش مردگی میزنی؛

آخرشم که مامان میاد میگه دخترم، پسرم زشته ها، بیا یه خوش اومدی بهش بگو و بعدش هر غلطی دلت
    خواست بکن، وقتی هم که میخواد بره، همونجایی که نشستی بهش می گی، بای تا های، یعنی
    به تعبیر بچه های اخراجی، محترمانه بهش میگی برو دیگه برنگردی، ایشالله که برنگردی؟...به جونم.
    بعد اینیم که میره جلدی میپری، در و پشت سرش می بندی که ریخت و قیافش و تریپش و نبینی، درسته؟

حالا اگه اون کسی که میخواد بیاد برات عزیز باشه، زنگ و که میزنه، با کله میری تو آیفون، مثل کنه هم
    بهش می چسبی و ولش نمیکنی، تازه با هزار بهونه نگهش میداری، اون موقعی هم که میخواد بره،
    دنبالش میری، تا ایوون و حیاط و پشت در؛ گاهی حتی تا کوچه هم میری و تا سوار ماشین نشده ول کن
    نیستی، شده با نگاهت بدرقش می کنی، شایدم چشات پر اشک بشه و بخوای یه دل سیر گریه کنی،
    حالا وقتی برای کسی از جات پا میشی و تا داخل حیاط یا کوچه بدرقه اش میکنی یعنی میخوای بگی
    بازم بیا، یعنی خسته نشدم، یعنی دلم برات تنگ میشه ها، یعنی بازم از این ورا بیای ها؛
    میخوام بگم درسته ماه مبارک رمضان، با همه حال و هواش ظاهرا تموم شد، با همه صفا و صمیمیتش
    از دستمون رفت، با همه برکت و رحمتش ازمون جدا شد و ما رو با چشمای پر اشک تنها گذاشت،
    اما اونم ما رو تنها بذاره و بره ما ولش نمیکنیم که، تا حیاط که هیچی، تا دم در خونه که هیچی،
    تا کوچه و بیرون شهرم که هیچی، اون ور دنیا هم بره، مثل کنه بهش می چسبیم و ولش نمیکنیم؛
    اینقدر دنبالش میریم و صداش می زنیم تا یه نگاهی بهمون بندازه، حالا چطوری؟ الان میگم...
    بزرگان فرمودند مستحبه انسان، شش روز بعد از ماه مبارک رو روزه بگیره، یعنی بعد عید فطر؛
    که به این شش روز میگن بدرقه ماه رمضان، یعنی خدایا ما از ماه رمضان خسته نشدیم، یعنی
    من دارم دنبال این ماه میدوم، یعنی نگاه من هنوز به این ماه هست، یعنی میخوامت.
    برای مخاطب خاص:
    من با همه نیستما، فقط اونایی که دلشون برا ماه مبارک تنگ شده و میخوان دنبالش بدون،
    مخاطب خاص این نوشته هستن...بگو خب؟ ولی خداییش من این تیکه رو قبل فیلم مادرانه
    میگفتما...به جونم...
    اونایی که جنبش رو دارن و میتونن تو این توفیق الهی شرکت کنن، میخوایم از اول شوال تا 6 روز، دنبال ماه رحمت و برکتش نفس زنان بدویم،
    اونایی هم که به هزار و یک دلیل آیه یأس میخونن، با اونا هم که کاری ندارم، بگو خب...
    اونا رو به خیر و اونا رو به سلامت...بگو خب دیگه...
    هر که دارد هوس ماه مبارک بسم الله...

ویرایش توسط شهروند قرآنی : 1392/05/20 در ساعت 08:41 قبل از ظهر
    «قدرت عهد شباب میتواند که مرا تا به خدا پیش برد»

2. صلوات و تشکر : 3

سجادی
    کارشناسی ارشد اخلاق اسلامی ( فلسفه اخلاق )
    90082819 آواتار ها

گالري تصاوير
    375   نظرات : 0
    نوشته : 1,253      صلوات : 315
    صلوات گرفته : 1,739 در 950 پست
    وبلاگ : 74
    دریافت : 0      بارگذاری : 0
    90082819 آنلاین نیست.

به نام خدا
    جالب بود .

4. صلوات و تشکر : 2