تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
 1. #1

  آقاي حسين پور اعتراض كرد كه آقا...... + عكس
  .


  چهارمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال از 15تا 24 مهرماه، هر روز ساعت 10 تا 21 دایر است. شهرهای مجازی قرآن کریم و زبان و ادبیات فارسی و دانشگاه مجازي المصطفي در كنار جامعه المصطفي العالميه در اين نمايشگاه شركت كرده اند.


  امروز صبح از قم به نمايشگاه آمديم. رئيس دانشگاه مجازي قبل از حركت درباره نوآوري هاي مجموعه دانشگاه مجازي مقداري برايمان صحبت كرد. تا به حال نديده بودم «ون» توي اتوبان و داخل تهران لايي بكشد...
  اقلام تبليغاتي و لوازم كاري به غرفه منتقل شد و همكاران مشغول آماده كردن غرفه شدند. ساير غرفه داران نيز مشغول راه اندازي غرفه هايشان هستند. دكور اين نمايشگاه با نمايشگاه قرآن كريم بسيار متفاوت است.
  صداي خانمي از بلند گوي سالن به گوش مي رسد: مراسم افتتاحيه نمايشگاه از ساعت 15 تا 16در جلوي محراب اصلي برگزار مي شود، از كليه غرفه داران تقاضا مي شود در اين مراسم حاضر شوند.

  ویرایش توسط پناهنده به قرآن : 1389/07/18 در ساعت 10:57 بعد از ظهر

 2. #2

  چه كساني به غرفه جامعه المصطفي در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال سر زدند؟

  در ادامه اين تاپيك به معرفي اشخاصي كه در غرفه جامعه المصطفي العالميه حاضر شدند مي پردازم.
  پيش از اين عرض شد كه معاون اداري مالي اداره كل فرهنگ وارشاد اسلامي استان يزد يكي از بازديد كنند گان از غرفه بوده است.

 3. #3

  آقاي حسين پور اعتراض كرد كه آقا......


  حجت الاسلام و المسلمين مخدوم رئيس مركز ملي پاسخگويي به پرسش هاي ديني و جناب آقاي جعفري مدير پاسخ گويي مجازي اين مركز امروز با حضور در غرفه جامعه المصطفي با برنامه هاي آينده دانشگاه مجازي آشنا شدند.  حجت الاسلام مخدوم به مدت چند ساعت با صبر وحوصله تمام نمايشگاه را بازديد كرد. بعضي وقتها از بلندگو به مسولين،‌كاريكاتوريست ها،‌مجريان صدا وسيما و... كه به نمايشگاه مي آيند خيرمقدم مي گويند. برگه اي نوشتم و پس از طي سلسله مراتب به قسمت روابط عمومي دادم.
  حدود دو ساعت گذشت و حتي با تاكيد و پيگيري خبري نشد. آقاي حسين پور به يكي از مديران بخش بين الملل نمايشگاه اعتراض كرد و لابلاي حرفش گفت كه ايشان درحد يك وزير است.

  چند دقيقه اي نگذشت كه بلندگو اعلام كرد:

  مقدم حجت الاسلام والمسلمين مخدوم رئيس مركز ملي ... و جناب آقاي جعفري مدير پاسخگويي مجازي ... را به چهارمين نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال گرامي مي داريم.

  ویرایش توسط شيرازي : 1389/07/18 در ساعت 11:01 بعد از ظهر

 4. #4

  مدير شهر مجازي قرآن در غرفه جامعه المصطفي
  حجت الاسلام و المسلمين شمس امروز با حضور در غرفه جامعه المصطفي مواردي را در رابطه با غرفه جامعه بيان كرد و از نزديك با نحوه پاسخ گويي به مراجعان آشنا شد.


 5. #5

  مديران جامعه المصطفي در خانه خودشان


  هم چنين حجت الاسلام و المسلمين عليرضا جعفري مسوول اداره دانش آموختگان و حجت الاسلام والمسلمين محمد ميثمي زاده مسوول اداره تشكل ها و انجمن هاي فرهنگي جامعه امروز عصر با حضور در غرفه با نحوه كار آن آشنا شدند.

 6. #6

  مديران مركز تحقيقات كامپوتري علوم اسلامي نور و غرفه جامعه المصطفي
  معاونت بازرگاني و خدمات فرهنگي، حجت الاسلام والمسلمين خوانساري و جناب آقاي رحماني مديريت ارتباط و تبليغات اين نهاد كامپوتري و ديجيتالي را امروز ديدم و مقداري درمورد نرم افزارهاي نور باب گفتگو با آنان را باز كردم.  در ميان سخنانشان اين نكات هم بود كه نرم افزار جامع فقه 2 به گونه اي ويژه پرداخته شده و در زمينه علوم قرآني نيز مشغول طراحي يك نرم افزار هستند كه جايش خالي است. هم چنين معجم موضوعي قرآن نيز يكي ديگر از برنامه هاي در دست اقدام اين مركز است.

  بحث هاي ديگري نيز درباره نرم افزارهاي مركز نور شد كه ...
  شايد وقتي ديگر!

 7. #7

  دبير سرويس گروه معارف هفته نامه صبح صادق
  حجت الاسلام والمسلمين عامري امشب به غرفه آمد و خواستار ايجاد خط ارتباطي مستقيم با دانش آموختگان جامعه المصطفي و اطلاعاتي درباره نحوه كار آن ها و تلاش هايشان در زمينه تبليغ معارف اسلامي در كشورهاي خودشان شد.

 8. #8

  مديران استان يزد در غرفه جامعه المصطفي العالميه
  آقايان سيد ناصر امامي فرماندار شهرستان خاتم،‌ احمد قاسمي فرماندار شهرستان بهاباد و محمد رضا رجايي فرماندار ميبد امشب در غرفه جامعه المصطفي حاضر شده و درباره نوآوري هاي جامعه المصطفي به خصوص دانشگاه مجازي توضيحاتي برايشان ارائه شد.
 9. #9

  سفير ،‌ نماينده ، مديران و...
  سفير سريلانكا، حجت الاسلام و المسلمين نجفي نماينده جامعه المصطفي در بلغارستان، جناب آقاي سعيد مومني رئيس مركز توسعه و فناوري اطلاعات جامعه المصطفي، جناب آقاي احمد روشنفكر از كساني بودند كه امروز به غرفه جامعه المصطفي آمده و از نزديك با روند كار غرفه آشنا شدند.

  تصوير مربوط به مديران جامعه المصطفي مي باشد:

  .
  ویرایش توسط شيرازي : 1389/07/21 در ساعت 09:09 بعد از ظهر

 10. #10

  خبر و توليد آن
  امروز جناب آقاي فضل عباس طلبه جامعه المصطفي و اهل پاكستان به غرفه آمده بود تا سايت وفعاليت هاي خود را در غرفه براي مردم معرفي كند.
  نفردوم:


  دو روز قبل نيز حجت الاسلام والمسلمين سيد حسن مهدي كاظمي عضو شوراي مركزي اداره اميد طلاب پاكستان آمد و مطالب خوبي درباره سيطره رسانه ها در پاكستان گفت كه به خاطر اين كه ناقص مانده بود صبر كردم تا همراه و هم يارش بيايد و سخن را كامل كند. مطالبشان را تنظيم كرده و براي فارس فرستادم.
  حجت الاسلام والمسلمين سيد حسن مهدي كاظمي  طلبه ديگري نيز از قم آمده بود تا سايت و فعاليت هاي مجازي خودشان را براي بازديد كنندگان معرفي كند. «كفايت حسين» خوبي هم داشت و خبرنگار يك خبرگزاري بين المللي در هند (unn) وهم چنين مجري در شبكه سحر بود ويك سايت فعال نيز داشت(shianet.in)...
  «كفايت حسين» كنار ستون ايستاده است:  طلبه اي نيز اهل اندونزي بود كه مي گفت پايگاه آن ها تقريبا 2500 بازديد دارد. به دوستم در ايرنا زنگ زدم كه بيايد جهت مصاحبه، گوشي اش خاموش بود. ايكنايي ها هم معلوم نبود امروز كجا بودند كه خبري از آن ها نبود. رفتم ايرنا و مقدمات مصاحبه با آن ها فراهم شد و بعد زنگ زدم كه بياييد.

  ویرایش توسط شيرازي : 1389/07/21 در ساعت 06:53 قبل از ظهر

 11. صلوات و تشکر


صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 1392/12/16, 07:09 بعد از ظهر
 2. ܓ✿ شب چگونه خورشید را می پوشاند ؟
  توسط غلامعلی نوری در تالار شبهات
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1390/12/23, 10:02 بعد از ظهر
 3. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1389/08/15, 03:42 بعد از ظهر
 4. پاسخ: 8
  آخرين نوشته: 1389/07/30, 04:17 بعد از ظهر
 5. پاسخ: 3
  آخرين نوشته: 1389/07/23, 07:26 قبل از ظهر

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •