تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

2. صلوات و تشکر : 5

بله كه ميشه فقط یه کم اعتماد به خدا می خواد یا همون جیگر شیر نه همون اعتماد به وعده خدا
    من خودم وقتی ازدواج کردم هیچی نداشتم حتی پول رهن و اجاره منزل و خرجهای مراسم های مختلف ولی به لطف خدا همه اش جور شد صبح عقد کنان هم تفال به قران زدم این ایه اومد

وانكحوا الايامي منكم والصالحين من عبادكم وامايكم ان يكونوا فقراء يغنهم الله من فضله والله واسع عليم

4. صلوات و تشکر : 6

با سلام ، اول كه توكل به خدا بعد هم با كم كردن سطح توقعات و تجملات و داشتن كمي قناعت حتما امكان پذير است البته همسر خوب هم بي تأثير نيست

6. صلوات و تشکر : 6

ازدواج در هنگام تنگدستى قال الامام الصادق علیه السلام:

من ترک التزویج مخافة الفقر فقد اساء الظن بالله-عز و جل- ان الله- عز و جل – یقول: «ان یکونوا فقراء یغنهم الله من فضله.» (۲)

هر کس از ترس فقر ازدواج نکند نسبت‏ به لطف خداوند بدگمان شده است. چرا که خداوند مى‏فرماید: اگر آنان فقیر باشند خداوند از فضل و کرم خود بى نیازشان مى‏کند.
    ویرایش توسط 88060714 : 1391/04/16 در ساعت 06:15 قبل از ظهر

8. صلوات و تشکر : 6

قشنگم مي شه زندگي كرداگه شاكر موقعيتت باشي ، خدا كاري مي كنه كه آب تو دلت تكون نخوره باور كن راضي تر از اونايي مي شي كه حقوقشون ميليونيهشكر نعمت نعمتت افزون كند كفر نعمت از كفت بيرون كند

10. صلوات و تشکر : 6

ای بابا !! توی این دورو زمونه کی می تونه با حقوق کم ازدواج کنه.....

12. صلوات و تشکر : 5

فقط كسي كه به خدا بد گمان باشه نمي تونهدر حال حاضر ما تو زندگي چنين شرايطي داريم خدا رو صد هزار مرتبه شكر از راضي هم اونور ترم

14. صلوات و تشکر : 5

عشق جاوید حضرت علی و حضرت زهرا و شاید چنین روزی بود که عشق در زمین به حقیقت پیوست. علی (ع) آمد به خواستگاری فاطمه (س)، اما فقط با یک زره، یک شمشیر، یک اسب«یا شتر»بدون پول می‌توان زیست. بدون خانه می‌توان رندگی کرد. بدون ماشین می‌توان زندگی کرد. اما نباد و نباد و نباد آن زندگی که بدون عشق و محبت باشد. و اگر تو عاشق باشی و فدایی دیگری، دیگر زندگی، ذهن و هوشت می‌شود او که حتی حاضر نیستی یک لحظه ناراحتی و غم در چهره‌اش ببینی. نه اینکه برای زندگی پول لازم نیست، نه اینکه آدم خانه نمی‌خواهد. فقط اینکه وقتی عاشق شوی و محبت در دلت شکوفه زند دیگر به جز راحتی و شادی معشوق چیز دیگر نمی‌‌خواهی. نمی‌دانم چند بار که علی (ع) از بیرون می‌آمد و فاطمه (س) را در حال کار کردن می‌دید دست هایش رو می‌فشرد و می‌بوسید. نمی‌دانم علی (ع) چند بار سنگ آسیاب را از دست فاطمه (س) گرفت. یا چند بار در خانه غذا درست کرد. فقط می دانم آب‌ چاه‌های مدینه و کوفه گواه اشک‌های علی (ع) است. دانه دانه نخل‌ها نشان از غم فقدان عشق علی (ع) دارد. اگر از عشق علی (ع) و فاطمه (س) داستانی یا رمانی عاشقانه نوشته نشده.شاید به این علت باشد که در داستان و رمان نمی‌گنجد در ذهن و تصویر نمی‌گنجد. شاید بتوان عشق‌شان را در فداکاریشان بیان کرد. چقدر برایم زیبا و لذت بخش است فکر کردن و تصور کردن زندگی این دو بزرگوار. دیگر قصه لیلی و مجنون، شیرین و فرهادو.... معنایی ندارد. تا آنجا که یادم می‌آید همیشه این روز برایم رنگ دیگری داشته، همیشه این روز من با خوشحالی مفرط و عجیبی همراه بوده، شاید به خاطر این‌ است که عشقشان را دوست دارم، محبتشان را یا بیشتر، شاید عشق و محبت را دوست دارم آن‌هم از نوع صادقانه و علی (ع) و فاطمه وار ... باشد که همه و همه پیروان و دوست‌دارانشان عشق‌ و محبت‌شان را به جای اینکه از لیلی ومجنون یا رُمِئو و ژولیت و ...بیاموزند از این دو گوهر هستی بیاموزند. پس مي شود بدون پول زندگي جاويدان داشت

16. صلوات و تشکر : 8

18. صلوات و تشکر : 6

سلام دوستان عزیزم

عشق یکسان ناز درویش و توانگر می کشد
    این ترازو سنگ و گوهر را برابر می کشد

خدای رحمانمان به فکر هممون هست خودمونو بهش بسپریم و تسلیمش کنیم .چون تسلیم باعث گشایش کارهاست.
    الله خیر حافظ و هو یا ارحم الرحمین.

20. صلوات و تشکر : 5

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین