تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

شما براي نفر بعدي چه دعا و آرزوي خوبي مي كني ؟

سلام دوستان
    خيلي خوبه كه آدم براي ديگران هميشه خير و خوبي رو بخواد و خيلي بهتر اينكه اين خصلت رو بروز بده
    اصلا يكي از شرايط استجابت دعا اينه كه شما براي ديگراني كه همين خواسته رو دارن دعا كنيد اونوقت خدا هم خواسته شما رو اجابت ميكنه
    همين موضوع رو من از زبان مرحوم حضرت آية الله العظمي بهجت رحمة الله عليه شنيدم حدود 15 سال پيش بعد نماز صبح در مسير حرم يه آقايي از ايشان خواست براش دعا كنن حضرت آية الله العظمي بهجت هم فرمودند در روايت وارد شده اگر خواسته اي دارين براي ديگراني كه همين خواسته رو دارن دعا كنيد اونوقت خدا هم دو فرشته رو مامور ميكنه تا براي شما دعا كنند كه دعاي فرشته رد نمي شه و مستجاب ميشه
    حالا شما دوستان قرآني ميتونين در اين قسمت براي نفر بعدي دعا كنين و خير و خوبي رو براش بخواهين اگر تونستين آيه مربوط به اون دعا رو هم بزارين اگر هم نشد همين خيرخواهي شما خودش ريشه قرآني داره

ویرایش توسط شریف : 1390/08/23 در ساعت 01:41 بعد از ظهر

2. صلوات و تشکر : 15

88060855 آواتار ها

گالري تصاوير
    42   نظرات : 0
    نوشته : 2,150      صلوات : 1,128
    صلوات گرفته : 489 در 175 پست
    وبلاگ : 7
    دریافت : 0      بارگذاری : 0
    88060855 آنلاین نیست.

«رَبَّنَا اغْفِرْ لي وَ لِوالِدَيَّ وَ لِلْمُؤْمِنينَ يَوْمَ يَقُومُ الْحِسابُ؛
    پروردگارا روزى كه حساب برپا مى‏ شود بر من و پدر و مادرم و بر مؤمنان ببخشاى». (ابراهيم، 41)

«رَبّ‏ِ اغْفِرْ لي وَ لِوالِدَيَّ وَ لِمَنْ دَخَلَ بَيْتِيَ مُؤْمِنًا وَ لِلْمُؤْمِنينَ وَ الْمُؤْمِناتِ وَ لا تَزِدِ الظّالِمينَ إِلاّ تَبارًا؛
    پروردگارا بر من و پدر و مادرم و هر مؤمنى كه در سرايم درآيد و بر مردان و زنان با ايمان ببخشاى و جز بر هلاكت ‏ستمگران ميفزاى». (نوح، 28)

سلام بر شما
    فکر کنم بهترين دعايی که ميتونيم در حق هم ديگه بکنيم طلب استغفار هست که اين خود زمينه ای ميشه برای استجابت دعا

ویرایش توسط شریف : 1390/08/23 در ساعت 03:58 بعد از ظهر

4. صلوات و تشکر : 14

سلام بر همه
    من برای کسی که بعد از من وارد میشه دعا میکنم به همین زودی بره کربلا و این عاشورا را در حرم امام حسین علیه السلام عزاداری کنه آمین
    ویرایش توسط شریف : 1390/08/23 در ساعت 04:09 بعد از ظهر

6. صلوات و تشکر : 14

خدا بگیره اون چیزی رو که خدا رو از شما میگیره.....
    بهتون بده اون چیزای رو که خدا رو بهتون میده.....
    عاقبت بحیری در اخرت و در دنیا....
    سلامتی و شادی و پیروزی در همه ی مراحل زندگی....
    برقراری دلهاتون زیر سایه ی خدا و اهل بیت و قران
    الهی امین
    ویرایش توسط iranproud : 1390/08/23 در ساعت 11:24 بعد از ظهر

8. صلوات و تشکر : 13

دعاهای غدیری را تقدیم می کنم.

سپاس خدای را که فضیلتِ این روز را به ما شناسانید و حرمت آن را بما فهمانید، و با معرفتِ آن به ما شرافت داد.

ـ خداوندا، ما ندایِ منادیِ ایمان را اجابت کردیم. که آن منادی پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم بود و ندایِ او ولایت بود.

ـ خدایا، تو را شکر که بعد از پیامبر صلی الله علیه و آله وسلم ما را به امامان علیهم السلام هدایت کردی که مایه کمال دین و تمام نعمت بودند، و با این هدایت اسلام را به عنوان دین برای ما پسندیدی.

ـ خدایا ما تابع پیامبر و امیرالمؤمنین علیهماالسلام هستیم، و به جِبت و طاغوت و بُت های چهارگانه و پیروان آنها کفر می ورزیم، و از هر کس که از اول تا آخر روزگار، آنان را دوست بدارد بیزاریم.

خدایا، ما را با امامانمان محشور فرما.

ـ خدایا، ما از هر کس که با امامان روی جنگ داشته باشد، بیزاریم.

ـ خدایا، این روزی که ما را به آن گرامی داشته ای مبارک فرما، و ما را در ولایت ثابت قدم بدار، و ایمانِ ما را ناپایدار مخواه و ما را از کسانی قرار ده که از دعوت کنندگان به دوزخ بیزارند.

ـ خدایا، ما را توفیقِ همراهی با حضرت مهدی علیه السلام و حضور در تحت لوایش عنایت فرما.

الهی آمین

10. صلوات و تشکر : 13

سلام بر همه دوستان

برای نفر بعدی دعا می کنم که خداوند متعال
    به او قابليتی عنايت كند تا بتواند خود را برای ياوری امام زمان (عج) آماده كند و واقعاً دست بيعت ووفاداری به حضرتشون بدهد

الهی آمین

12. صلوات و تشکر : 12

سلام قرآنی های عزیز
    یکی امروز با من خدا حافظی کرد و گفت دارم هفته آینده میرم کربلا ازم خواست براش دعا کنم شهید بشه منم هم برای ایشان هم برای نفر بعدی و هم برای همه عاشقان قتل فی سبیل الله دعا میکنم به آرزوشون برسن
    ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتا بل احياء عند ربهم يرزقون

14. صلوات و تشکر : 11

سلام دوستان عزیز:
    دعایم برای همه است..
    خدایا:
    نورایمانت را در دلهایمان خاموش مکن.
    وسوسه های شیطان را از دلهایمان دور نگه دار..
    مارابه راه راست هدایت ودرآن مانگار کن.
    ظهور حضرت مهدی(عج)راهرچه زودتربرسان..
    سایه رهبر عظیم الشان جهان اسلام حضرت ایت الله خامنه ای را از سرما کم نکن.
    به همه توفیق داشتن ایمانی کامل بده.
    مارادرروز قیامت در زمره نیکوکاران قرار بده..
    پدرومادرها را دربهشت جاوید خود داخل کن...
    عمرباعزت وشریف به همه عطا کن..
    آمین یا رب العامین

16. صلوات و تشکر : 11

با سلام و تشکر<BR>قرآن بخوانید قبل از آنکه برای شما قرآن بخوانند و به قران عمل کنید وبعد که یاد گرفتید به دیگران هم بیاموزید و&nbsp;نماز بخوانید قبل ازآنکه برایتان نماز بخوانند.

18. صلوات و تشکر : 8

سلام دعا می کنم تا پایتان در صراط نلغزد
    فرمانبر امر پدر و مادرتان باشید
    ودلی به وسعت دریا داشته باشید

20. صلوات و تشکر : 8

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین