رادیو قرآن و اتحادیه رادیوهای قرآنی به مناسبت روز قدس بیانه‏ای مشترک صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت (ع) ـ ابنا ـ رادیو قرآن و اتحادیه رادیوهای قرآنی به مناسبت روز قدس بیانه‏ای مشترک صادر کردند.
بسمه تعالی
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان حماسه ماندگار خمینی کبیر (قدس سره الشریف) برای رهایی قدس شریف از چنکگال صهیونیسم و پایان دادن به درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و محور رژیم اشغالگر قدس می‏باشد . روز جهانی قدس روز قیام و قاطعیت جهان اسلام علیه قداره بندان صهیونیسم و حامیانش است .
بیش از نیم قرن است که دستان تجاوزگر و تروریست استکبار جهانی از آستین رژیم اشغالگر و فاشیستی صهیونیسم بیرون آمده و امنیت و آرامش را از مردم فلسطین و منطقه خاورمیانه سلب کرده است هر چند امروز شاید تحولات عظیم و در عین حال سریع جهان اسلام و موج عظیم بیداری اسلامی در خاورمیانه و شمال آفریقا هستیم که نوید بخش آینده‏ای خجسته و پر از موفقیت برای کشورهای اسلامی و ملت‏های ستمدیده است . به هر حال روز قدس چالش بر سر محدوده یک سرزمین و یا حتی مظلومیتیک ملت نیست بلکه موضوع روز قدس درگیری اندیشه و اعتقاد پاک الهی از یک طرفه و تفکر ظالمانه و جابرانه دنیا پرستان از سوی دیگر است و همین نکته مهم است که روز قدس را قداست می‏بخشد.
بار دیگر به مسلمانان گوشزد می‏کنیم که قدس شریف در معرض خطرات و تهدیدات گسترده ای قرار دارد و هر روز شاهد اقدامات جدیدی از سوی اشعالگران صهیونیست در راستای یهودی سازی بیت المقدس با هدف زدودن هویت اسلامی آن هستیم . انتظار می‏رود اصحاب رسانه بویژه رادیو های قرآنی و دینی جهان در این مناسبت تاریخی جهان اسلام یکصدا و یکپارچه اشغالگری رژیم صهیونیست را محکوم و شیوه های گوناگون و با هتک حرمت مقدسات اسلامی در فلسطین (با تلاش صهیونیست‏ها) برای تخریب مسجد الاقصی (قبله نخست مسلمانان) مقابله کنند و در این زمینه به وظایف خود عمل نمایند.
از ملت‏های مسلمان به ویژه ملت شریف ایران همیشه مدافع و حامی آرمان فلسطین بوده است با حضور با شکوه در راهپیمایی یوم الله قدس و شعار مرگ بر اسرائیل و صهیونیسم جانبداری یکطرفه آمریکا ار رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کنند.

سرویس خبرنگاران/ داخلی/ راحله سجادی