تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
 1. #1

 2. صلوات و تشکر


 3. #2

  مجله مطالعات قرآنی1
  مجله مطالعات قرآنی

  Journal of Qur¨anic Studies
  مرتضی کریمی‏نیا
  این مجله که به صورت دو فصلنامه (سالی دو بار) منتشر می‏شود، تنها مجله اروپایی است که تمام مقالات و نقدهای آن ویژه مباحث قرآنی است. دیگر مجلات قرآنی یا در اروپا منتشر نمی‏شوند و یا حجم خاصی از مطالب خود را به موضوعات غیرقرآنی اختصاص می‏دهند. این مجله - که می‏توان عنوانش را به فارسی «مجله مطالعات قرآنی» ترجمه کرد - از سوی مرکز مطالعات اسلامی در «دانشکده مطالعات شرقی آفریقایی» (SOAS) وابسته به دانشگاه لندن انتشار می‏یابد. سردبیر مجله دکتر محمد عبدالحلیم، استاد مصری الاصل مطالعات اسلامی در دانشگاه لندن است. این مجله همچنین هیأت تحریریه و مشاوران علمی فراوانی از کشورهای مختلف اسلامی و نیز دانشگاه‏های غربی پذیرفته است که اسامی آنها به شرح زیر است:
  محمد ابولیلة (دانشگاه الازهر، قاهره، مصر)؛ ظفر اسحاق انصاری (دانشگاه بین‏المللی اسلامی، اسلام‏آباد، پاکستان)؛ ازیو مردی ازرا (کالج مطالعات اسلامی، جاکارتا، اندونزی)؛ طیفورد بازورت (دانشگاه منچستر، انگلستان)؛ عبدالله یوسف الغنیم (مدیر پروژه قاموس قرآن کریم، کویت)؛ اکمل‏الدین احسان اوغلی (مرکز تحقیقات تاریخ، هنر و فرهنگ اسلامی، استانبول)؛ احمدعلی الامام (دانشگاه مطالعات شرقی و آفریقایی، دانشگاه لندن، انگلستان)؛ آنتونی جونز (دانشگاه ملی استرالیا)؛ طریف خالدی (دانشگاه کمبریج، انگلستان)؛ عبدالکریم خلیفه (فرهنگستان زبان عربی، اردن)؛ بهاءالدین خرمشاهی (فرهنگستان زبان فارسی، تهران، ایران)؛ ویلفرد مادلونگ (دانشگاه اکسفورد)؛ جین دمن مک اولیف (دانشگاه جرج تاون، آمریکا)؛ عبدالرحمن المطرودی (دانشگاه اسلامی ملک سعود، ریاض، عربستان)؛ مستنصرمیر (دانشگاه یانگستاون، آمریکا)؛ ایان ریچارد نتون (دانشگاه لیدز، انگلستان)؛ یوسف قرضاوی (دانشگاه قطر، دوحه)؛ آنگلیکا نویورت (دانشگاه برلین، آلمان)؛ نیل رابینسون (دانشگاه ولز، انگلستان)؛ عبدالله سعد (دانشگاه ملبورن، استرالیا)؛ رضوان السید (مدیر مجله «الاجتهاد»، بیروت، لبنان)؛ حسن الشافعی (دانشگاه بین‏المللی اسلامی، اسلام‏آباد، پاکستان)؛ محمدفرید الشیال (دانشگاه وست مینستر، انگلستان)؛ اشتفان اشبرل (دانشگاه مطالعات شرقی و آفریقایی، دانشگاه لندن، انگلستان)؛ یوزف فان اس (دانشگاه توبینگن، آلمان)؛ آلفورد ولچ (دانشگاه میشیگان، آمریکا)؛ ت. وینتر (دانشگاه کمبریج)؛ بدری نجیب زبیر (دانشگاه بین‏المللی اسلامی، مالزی)؛ کارل هیلنبرالد (دانشگاه ادینبورو، انگلستان)؛ علی مراد (دانشگاه سوربن، پاریس)؛ محمدسانی زهرالدین (دانشگاه بایرو، نیجریه)؛ الیور لیمن (دانشگاه کنتاکی، آمریکا).
  ادامه دارد

 4. #3

  مجله مطالعات قرآنی2
  «مجله مطالعات قرآنی» را می‏توان جزو نشریات مهم و علمی قرآنی در جهان دانست که مقالات خود را به دو زبان انگلیسی و عربی منتشر می‏کند. در هر شماره تعداد مقالات عربی کمتر از مقالات انگلیسی است، اما به هر حال چکیده‏ای عربی از تمام مقالات انگلیسی نیز وجود دارد. موءلفان مجله و نیز هیأت تحریریه و مشاوران مجله از محققان و موءلفان معروف در حوزه مطالعات اسلامی (خواه در کشورهای اسلامی یا غربی) به شمار می‏آیند. جهت‏گیری کلی مقالات بیشتر به سبک و سیاق محققان مسلمان نزدیک‏تر است، تا رهیافت‏های افراطی مستشرقان و این بیشتر به دلیل نگرش خاص دکتر محمد عبدالحلیم، سردبیر مجله است؛ با این همه نباید از خاطر برد که مقالات و نقد و معرفی‏های مجله همگی از دقت و روش‏های علمی متداول در پژوهش‏های مستشرقان برخوردار است.
  هدف دست‏اندرکاران «مجله مطالعات قرآنی» آن بوده است که جای خالی یک مجله تخصصی و آکادمیک در زمینه مطالعات قرآنی را پر کنند. در دانشگاه‏های اروپا، کانادا و آمریکا، مجلات علمی فراوانی در حوزه مطالعات اسلامی و شرق‏شناسی منتشر می‏شود. رشد روزافزون مسائل، پرسش‏ها و موضوعات قرآنی در جهان اسلام و غرب، به موازات انتشار کتاب‏هایی مهم و موءثر در زمینه مطالعات قرآنی در سه دهه اخیر، مدیران این مجله را بر آن داشته است تا دست به انتشار مجله‏ای ویژه مباحث قرآنی بزنند و آن را عرصه گفت و گو و ارائه مقالات علمی قرآنی از سوی نویسندگان مسلمان و غربی قرار دهند. می‏توان گفت مجله‏ای با این اعتبار علمی و با چنین ویژگی‏هایی، نمی‏توانسته است در دهه‏های اخیر مجال حضور در دانشگاه‏های غربی را بیابد. علت این امر آن است که با رشد ارتباط علمی میان محققان مسلمان و اسلام‏پژوهان غربی، امروزه دهها محقق مسلمان از کشورهای مصر، لبنان، پاکستان، مالزی، فلسطین، ترکیه و ایران در دانشگاه‏های غرب به تحقیق و تدریس
  مباحث قرآنی اشتغال دارند. همین امر که - در آغاز و اواسط قرن بیستم سابقه نداشته است - اکنون تا حدی موجب نزدیکی دیدگاه‏ها و روش‏ها و طرح پرسش‏های مشترک در مطالعات قرآنی مسلمانان و غربیان شده است.
  دست‏اندرکاران «مجله مطالعات قرآنی» می‏کوشند به روش‏های مختلف و متنوع در پژوهش‏های قرآنی، به همه قرآن‏پژوهان جهان با هر ملیت و گرایشی، فرصت حضور در مجله خود را بدهند؛ به شرط آنکه مقاله ایشان از علمیت و دقت روش‏شناختی برخوردار باشند. بر این اساس در سرمقاله دو شماره نخست مجله اعلام کرده‏اند که تصمیم دارند مقالات همه نویسندگان و محققان اسلامی و غربی را، با وجود تفاوت مبانی و دیدگاه‏ها، در کنار هم به چاپ برسانند تا از این رهگذر امکان گفت و گو و اطلاع رسانی بیشتر را در زمینه مطالعات قرآنی فراهم آورند.
  «مجله مطالعات قرآنی» به جز مقالات علمی قرآنی به زبان‏های عربی و انگلیسی، دو بخش مهم دیگر را نیز دربردارد: نخست، نقد و معرفی جدیدترین کتاب‏های قرآنی در زبان‏های اروپایی و دوم اخبار و گزارش‏های تحلیلی از فعالیت‏ها و مباحث قرآنی در سراسر جهان. هرچند این مجله مانند بسیاری از مجلات معتبر و گرانقیمت دانشگاهی در اروپا، متن تمام مقالات خود را بر روی اینترنت قرار نداده است، در دو پایگاه اینترنتی زیر می‏توان اطلاعاتی راجع به شماره‏های مختلف این مجله و سیاستگذاری مدیران آن به دست آورد.
  http://www.eup.ed.ac.
  uk/newweb/journals/quran/
  http://www.omega.cohums.
  ohio-state.edu/hyper-
  lists/it-anti
  به دلیل مشکلات اداری، از سال 1999 تاکنون، هر سال تنها یک شماره از این مجله انتشار یافته است (شماره مخصوص سال 2001 به تازگی چاپ نشده است)، که همین شماره‏های معدود نیز خود نشان دهنده اتقان و پرمحتوایی مجله است. در زیر به عناوین مقالات و موءلفان آنها در دو شماره نخست این مجله اشاره شده است:
  سال اول، شماره اول، 1999 میلادی

  «نگاهی به قصه‏پردازی و تلمیحات قرآن در نقل ماجرای ایوب»، از آنتونی جونز. «کوشش‏های زبانی نخستین لغویان عرب: تأملی در ابعاد دینی دو نظریه توقیف و اصطلاح درباره منشا زبان و ارتباط آن با مساله مجاز در قرآن؛ قسمت اول»، از مصطفی شاه. «رویت و معراج: سوره نجم و پیوند آن با معراج حضرت محمد (ص)»، از یوزف فان‏اس. «محکم و متشابه: بررسی تحلیلی دیدگاه‏های طبری و زمخشری در تفسیر آیه هفتم سوره آل‏عمران»، از سحیرون صیام‏الدین. «جغرافیای تاریخی قرآن: مطالعه‏ای در اسباب النزول»، از کنت کراگ. «بازاندیشی در مفهوم وحی از منظر قرآن: پیش شرط تفسیر نوین قرآن کریم»، از عبدالله سعید. «نقطه‏گذاری‏های قرمز، سبز، زرد و آبی: تأملی در اعجام و اعراب‏گذاری نخستین مصاحف قرآن؛ قسمت اول»، از یاسین داتن. «فقد صغت قلوبکما: دیدگاه‏های فراهی و اصلاحی (از مفسران شبه قاره) در تفسیر آیه چهارم سوره تحریم»، از مستنصرمیر.
  مقالات عربی: «بررسی معناشناختی موضوع احباط در قرآن»، از یاسر ابوصفیّه. «بررسی لغوی و معنایی واژه فصل در قرآن کریم»، از احمد مختار عمر. «صحت نحوی و زیبایی الگوهای بیانی در قرآن»، از تمام حسّان.
  سال دوم، شماره اول، 2000 میلادی

  نقطه‏گذاری‏های قرمز، سبز، زرد و آبی: تأملی در انجام و اعرابگذاری نخستین مصاحف قرآنی؛ قسمت دوم»، از یاسین داتن. «قرائتی از قصه آدم در قرآن»، از آنگلیکا نویورت. «کوشش‏های زبانی نخستین لغویان عرب: تأملی در ابعاد دینی دو نظریه توقیف و اصطلاح درباره منشأ زبان و ارتباط آن با مساله مجاز در قرآن؛ قسمت دوم»، از مصطفی شاه. «تفسیری جدید از ساختار و نشانه‏شناسی سوره کهف»، از ایان ریچارد نتون. «ساختار و تفسیر سوره مومنون»، از نیل رابینسون. «عبدالله یوسف علی و محمد اسد: دو رهیافت مختلف در ترجمه انگلیسی قرآن»، از مظفر اقبال.
  مقالات عربی: «معنای حکمت در آیه 129 سوره بقره»، از عبدالکریم خلیفه. «ترادف و شبه ترادف در قرآن کریم»، از احمد مختار عمر. «روایت قرآن از زندگی بنی‏اسرائیل در مصر فرعونی»، از تمام حسّان.
  Inter pretation, edite
  d by Andrew Rippin,
  Aldershot:Ashgate,
  1999, 385pp. ISBN:
  O-86078-848-2.
  گردآوری مجموعه مقالات حوزه‏های مختلف اسلام‏شناسی یکی از کارهای جدید در چاپ آثار محققان غربی است. بتازگی اثری این گونه، با نام شکل‏گیری دانش تفسیر قرآن به چاپ رسیده است. این کتاب بیست و پنجمین مجلد از مجموعه شکل‏گیری جهان کلاسیک اسلامی (سال‏های 600ـ950 میلادی) است که تحت نام اشراف لورنس ای. کنراد ((Lawrence I.Conrad و به همت اندرو ریپین از سوی انتشارات اشگیت در 385 صفحه منتشر شده است. هر یک از کتب این مجموعه بیست و پنج جلدی، حاوی مقالات متعددی در آن حوزه نموده که به قلم متخصصان غربی نگارش یافته است.(1) هدف این مجموعه، گردآوری مقالات کلاسیک غربیان و مسلمانان در حوزه‏های مختلف اسلامی چون تاریخ، تفسیر، قرآن پژوهی، سیره، شیعه‏شناسی و غیره است.(2) به منظور یک دست نمودن تمام این متون، همه مقالات به زبان انگلیسی منتشر می‏شوند، بنابراین مقالات تدوین شده به زبان‏های دیگر، همگی به انگلیسی ترجمه شده‏اند. این مسئله با توجه به رواج زبان انگلیسی به عنوان زبان علمی کشور ما برای محققان قرآن پژوه اهمیت فراوانی دارد.
  گردآوردنده این مجموعه، آقای اَندرو ریپین، از نام آورترین قرآن پژوهان فعلی در غرب است.

 5. #4

  فصلنامه پژوهش هاي قرآني  دوره انتشار: فصلنامه

  موضوع: علوم انساني

  زبان: فارسي

  شروع انتشار: 1374

  صاحب امتياز: دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم

  مدير مسئول: سيدعباس صالحي

  سردبير: احمد ترابي

  مدير اجرايي: سيد موسي صدر

  ويراستار فارسي: سيدحجت جعفري

  محل انتشار: مشهد

  تلفن: 2218105 (0511)

  فاكس: 2218105 (0511)

  نشاني: مشهد، چهار راه خسروي،ابتداي خيابان آزادي،دفتر تبليغات اسلامي خراسان رضوي،فصلنامه پژوهشهاي قرآني

  صندوق پستي: مشهد، 5991-91337

  دسترسي اختصاصي: http://www.magiran.com/p.quran

  سايت اختصاصي: www.quran-p.com

  نشاني الكترونيك: infoquran-p.com

  بخش اشتراک: آقاي نعمت شاهي

  تلفن بخش اشتراک: 2218105

  فاکس بخش اشتراک: 2218105
  ویرایش توسط quranic : 1389/06/22 در ساعت 08:22 بعد از ظهر

 6. #5

  ماهنامه نسيم وحي


  ماهنامه نسيم وحي

  اين نشريه قبلا با نام سروش وحي منتشر مي شده است  دوره انتشار: ماهنامه

  زبان: فارسي

  صاحب امتياز: جامعة القرآن الكريم، حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد مهدي طباطبايي

  مدير مسئول: حجت الاسلام و المسلمين دكتر محمد اسعدي

  سردبير: حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد رضا حسن زاده طباطبايي

  مدير اجرايي: جواد شهبازي

  محل انتشار: قم

  تلفن: 7833450 (0251)

  فاكس: 7833450 (0251)

  نشاني: قم، خيابان صفائيه ، كوچه ممتاز ، پلاك 35 ، جامعه القرآن الكريم ، ماهنامه نسيم وحي

  دسترسي اختصاصي: http://www.magiran.com/nasimevahy

  سايت اختصاصي: www.nasimevahy.com

  نشاني الكترونيك: nasimevahygmail.com

 7. #6

  نشریه قرآنی بشارت
  بشارت در نگاه مقام معظم رهبری  ((من كار را تأیید می‌كنم ـ ان شاء اللّه ـ موفق باشید!))

  حضرت آیة الله خامنه‌ای (دام ظلّه)

  در آستانۀ نشر نخستین شمارۀ بشارت ، بانیان آن به دیدار رهبر معظم انقلاب حضرت آیة الله خامنه‌ای رفتند كه ایشان فرمایشات با اهمیتی فرمودند كه با مقدمه‌ای تقدیم می‌شود:

  مقدمه:

  سال ها پیش ، در دوران ظلمانی ستم‌شاهی ، جوار مرقد مطهر و منور علی‌بن موسی الرضا(ع) و در مدرسهٔ علمیهٔ «میرزا جعفر» مشهد،شعلهٔ مقدس هدایتی می‌درخشید كه نور حقیقت قرآن از آن آشكار بود . چراغ افروز آن مجلس انس قرآنی، جوانی از تبار پیامبر (ص) بود . قامتی بلند و چهره‌ای جذاب و صدایی دلنشین داشت. گفتارش، تفسیر آیه‌های كتاب خدا بود ـ آن چنان كه در زندگی انسان كارساز باشد ـ آن محفل نورانی، از مدرسه به مسجد راه یافت و در مسجد« كرامت» و مسجد «امام حسن (ع)» درس و تفسیر قرآن رونقی به سزا یافت.

  جلسهٔ تفسیر استاد سید علی خامنه‌ای را همهٔ تشنگان معارف قرآن می‌پسندیدند. در آن مجلس پر فیض، از طلاب اهل درس و بحث و جوانان كنجكاو و دانشگاهیان حقیقت جو گرفته تا مردم عادی و عامی، همه و همه حضور داشتند و استاد، قرآن ، كتاب هدایت و راهبر زندگانی بشر را تفسیر می كرد ؛ تفسیری ملموس با نگرشی به جامعه ، دردها، رنج‌ها و نیازها، به همراه راهبردها یی برای خوب زیستن و جهت‌گیری صحیح زندگی.

  آن مجلس مبارزپرور و محافل دیگر، عرصهٔ اندیشه‌ها را مستعد ساخت و زمینه ای ، برای رویش نهال زیبای انقلاب اسلامی شد ؛ و ا ینك ، همان سید جلیل، آیة الله خامنه‌ای ـ دام ظله ـ ، رهبر معظم انقلاب، باغبان و پاسبان این نهال پرثمر است.

  ما در اولین روزهای برپایی این مجله به دیدارش شتافتیم؛ تا از دم «مسیحایی از سلالۀ خاتم» رایحه کتاب آسمانی برگیریم و بشارتمان را قرآنی کنیم .

  حضرت آیة الله خامنه‌ای(دام ظلّه) :

  ان شاء اللّه ـ موفق باشید. این مسألهٔ مجلّهٔ دومی كه گفتید، كار خیلی خوبی است. اوّلاً در زمینهٔ كار قرآنی خوب است؛ چون «كارِ نكرده» خیلی داریم.هر چه كار بشود،زیاد نیست.الان به من گفتند كه در قم، سه ـ چهار مركز دارند كار قرآنی می‌كنند ـ با عنوان كار موازی ـ بنده گفتم چنانچه ده ـ پانزده مركز هم ، فعالیت و تحقیقات قرآنی داشته باشند، ا یرادی ندارد؛ چون ما در زمینهٔ مسایل قرآنی، خیلی خیلی عقب ماندگی داریم.

  نه فقط عقب ماندگی از آنچه كه شایسته و حق است، بلكه حتی ازدنیای اسلام هم ، عقب ماندگی داریم! در واقع ایران ( شیعه ) در دورهٔ حكومت سلاطین جور، نسبت به این مسایل واقعاً تعطیل مطلق داشته است. البته علل مشخصی دارد كه قابل فهم است، لیكن حالا كه دورهٔ جمهوری اسلامی است ـ الحمدللّه ـ همین حركت و خیزی كه برداشته شده ـ می‌بینید دیگر، ا ین هفده ـ هجده سال، در واقع ، یك خیزی در مسایل قرآنی برداشته شده است ـ باید در همۀ ابعاد، از جمله در كارهای تحقیقی، علمی و كارهای فرهنگی قرآنی گسترش پیدا كنند.

  بنابراین ، اگر شما این مجله را منتشر كنید، از جهت این كه جبران عقب ماندگی را ، تا حدودی می‌كند، خوب است و از جهت دیگر هم كار مناسبی است كه جوانهای ما با معارف و هدایت‌های قرآن كریم و لطایف آیات آن، یك مقدار عمیقتر آشنا بشوند كه این هم بسیار سودمند و لازم است. من كار را تأیید می‌كنم . ان شاء اللّه ـ موفق باشید.

  از جمله چیزهایی كه به نظر من ، در مثل چنین مجله‌ای باید وجود داشته باشد، برداشت های شیوایی است كه انسان های با ذوق مأنوس با قرآن، از تعبیرات قرآنی پیدا می‌كنند. چون اگر كسی با ذوق هم باشد، ولی مأنوس با قرآن نباشد، این برداشت ها را پیدا نخواهد كرد. همان‌طور كه اگر انس داشته باشد، اما دارای ذوق و قریحهٔ جامع الاطرافی،از لحاظ زبان و از لحاظ معارف نباشد، باز هم ، این برداشت ها را پیدا نخواهدكرد. این برداشت ها را هر جا دیدید ـ به نظر من ـ بایستی جمع كنید و در این مجله بگذارید، كه جوان ها استفاده كنند. ان شاء اللّه ـ موفق باشید. از آقایان متشكریم.!
  ویرایش توسط quranic : 1389/06/22 در ساعت 08:35 بعد از ظهر

 8. #7

  نشریه قرآنی بشارت2
  دوماهنامه بشارت


  دوره انتشار: دوماهنامه

  موضوع: نشريه قرآني ويژه جوانان

  ISSN: 1735-2682

  زبان: فارسي

  شروع انتشار: مهر و آبان 1376

  صاحب امتياز: موسسه معارف اسلامي امام رضا (ع)

  مدير مسئول: محمد عبداللهيان

  سردبير: محمد عبداللهيان

  مدير اجرايي: حسين عبداللهيان

  محل انتشار: قم

  تلفن: (داخلي 110)7742010 (0251)

  فاكس: 7739747 (0251)

  نشاني: قم، بلوار شهيد محمد منتظري، كوچه 8،‌ پلاك 12 كد پستي:43788-37137

  صندوق پستي: قم، 167-37185

  دسترسي اختصاصي: http://www.magiran.com/besharat

  سايت اختصاصي: www.besharat.ir

  نشاني الكترونيك: infobesharat.ir

  بخش اشتراک: آقاي فرهنگي

  تلفن بخش اشتراک: 7742010

  فاکس بخش اشتراک: 7739747

 9. #8

 10. #9

  معرفی پرتال نشریات دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

 11. #10  نقل قول نوشته اصلی توسط quranic نمایش پست ها
  درباره پرتال نشریات
  آدرس: قم، چهار راه شهدا، دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم، شوراي مطبوعات تلفن: 71160 (0251) كدپستي: 3715791811 دفتر تبليغات اسلامي، كه از سوي مقام معظم رهبري - مد ظله العالي- به عنوان «نماد روشنفكري حوزه» معرفي گرديده، خود را در افق چشم انداز بيست ساله كشور به عنوان «اصلي ترين تامين كننده نيازهاي معرفتي و انساني(نرم افزاري) عرصه‌ي فرهنگ، جهت توسعه و تعميق دين مداري» تعريف كرده است. هم‌چنين «نظريه پردازي و انديشه سازي در عرصه‌ي علوم و معارف اسلامي به منظور تامين نيازهاي فكري جهان معاصر» از دغدغه هاي اين مركز علمي و فرهنگي مي باشد. اين دفتر، با تاسيس معاونت‌ها، شعب و مراكز متعدد تخصصي در راستاي «پاسخ‌گويي به نيازهاي نرم‌افزاري عرصه فرهنگ» و نيز درپي تعريف خود به عنوان « واسط فعال ميان حوزه‌هاي علميه و نيازهاي ديني جامعه و نظام»، به تاسيس و انتشار نشريات مختلفي به صورت ماهنامه، فصلنامه، هفته نامه و دو هفته نامه اقدام كرده است كه با تنوع در موضوعات، حيطه‌هايي همچون تاريخ، سياست، فقه، حوزه، علوم قرآن، معارف اسلامي، کودک، خانواده، ادبيات، فلسفه و .... را در بر گرفته و در نتيجه اقشار مختلف مردم از حوزوي تا دانشگاهي، از کودک تا ميان‌سال، عام و متخصص از اين نشريات استفاده مي‌کنند. اين پورتال در پي انتشار الكترونيكي نشريات دفتر تبليغات در بستر وب جهت نيل به اهداف زير طراحي شده است: - اطلاع رساني و ايجاد بستر يکپارچه براي دسترسي به جديدترين نشريات دفتر تبليغات اسلامي - ارائه آرشيو نشريات در بستر وب - بهره‌گيري از ابزارهاي دسترسي سريع به نشريات از قبيل «جستجوي ساده» و «پيشرفته»، آرشيو نشريات بر اساس «موضوع»، «نويسنده» و نيز rss . - فراهم آوردن امكان اشتراک در نشريات الکترونيکي براي بازديد کنندگان - ارتباط با نشريات جهت ارسال مقالات - ايجاد محيطي دو سويه جهت اعلام نظرهاي بازديدکنندگان نسبت به مقالات

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •