تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

!!!!!بهترین فیلتر شکن ها >>> دائمی + بدون قطعی !!!!!

پسرا ، دخترا یک مژده به همتون :
    از حالا میتونیدازفیلترشکن های مااستفاده کنید .
    لازم به توضیح است این فیلترشکن ها دائمی بوده و هیچ سروری قادربه قطع آن و فیلترش نمی باشد.
    ضمناً تا می تونین این فیلترشکنا رو استفاده کنید.

2. صلوات و تشکر : 9

حالا این فیلتر شکن ها رو یادداشت کن و هر جا دلت می خواد برو !؟

1. نماز: فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن روامضا و مهر کرده ...باور نداری این آیه اش " ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/44"

2. قرآن: فقط برای این فیلتر شکن بگم که نظیرش اصلا وجود ندارد. همه متخصصین فیلتر شکنی(پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند ...برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و بعد فهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است.

3. محبت اهل بیت: متاسفانه این نسخه از فیلتر شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این فیلتر شکن ها این نسخه برای کسانی است که واقعا به ما(اهلبیت ) اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.

4. اذکار: این ذکر باید توسط متخصصان آن تجو یز بشو د.

5. ماه مبارک رمضان: این سری از فیلتر شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارن و حتی باعث می شن ویروس هایی که با گناه وارد وجودمون کردیم قتل عام کنیم .

اخطار جدی : در مورد فیلتر شکن سه و چهار باید بگم نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد فقط مواظب باشید بدلی شو بهتون ندن.

4. صلوات و تشکر : 9

دلیل فیلتر شدن:

1. وقتی انسانی گناه می کند به دلیل جهلش به ازای هر قدمی که از خدا دور می شود این فیلترها بر چشمها، گوش ها وقلبش سیطره پیدا می کنه.

2. هرگاه کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این فیلتر شکن ها وصل شو د ان شاءالله سایت دلش وا می شه و هر چی بخواد می بینه.

6. صلوات و تشکر : 10

معاون فرهنگی تربیتی آواتار ها

گالري تصاوير
    20   نظرات : 1
    نوشته : 70      صلوات : 5,297
    صلوات گرفته : 394 در 58 پست
    وبلاگ : 9
    دریافت : 33      بارگذاری : 0
    معاون فرهنگی تربیتی آنلاین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگند نمایش پست ها
    پسرا ، دخترا یک مژده به همتون :
    از حالا میتونیدازفیلترشکن های مااستفاده کنید .
    لازم به توضیح است این فیلترشکن ها دائمی بوده و هیچ سروری قادربه قطع آن و فیلترش نمی باشد.
    ضمناً تا می تونین این فیلترشکنا رو استفاده کنید.
    حالا این فیلتر شکن ها رو یادداشت کن و هر جا دلت می خواد برو !؟

1. نماز: فکر می کنم بهترین فیلتر شکن دنیا باشه که خود خدا هم زیر این فیلتر شکن روامضا و مهر کرده ...باور نداری این آیه اش " ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/44"

2. قرآن: فقط برای این فیلتر شکن بگم که نظیرش اصلا وجود ندارد. همه متخصصین فیلتر شکنی(پیامبران) جلوی این کلام الهی زانو می زنند ...برای اثر کردنش اول قدم خواندنش و بعد فهمیدن و پله آخر عمل کردن به آن است.

3. محبت اهل بیت: متاسفانه این نسخه از فیلتر شکن ها همه جا پخش نشده و به گفته صاحبان این فیلتر شکن ها این نسخه برای کسانی است که واقعا به ما(اهلبیت ) اعتقاد داشته و پیرو ما باشند.

4. اذکار: این ذکر باید توسط متخصصان آن تجو یز بشو د.

5. ماه مبارک رمضان: این سری از فیلتر شکن ها مدت زمان طولانی برای شما کاربرد دارن و حتی باعث می شن ویروس هایی که با گناه وارد وجودمون کردیم قتل عام کنیم .

اخطار جدی : در مورد فیلتر شکن سه و چهار باید بگم نسخه های تقلبی زیادی وجود دارد فقط مواظب باشید بدلی شو بهتون ندن.
    دلیل فیلتر شدن:

1. وقتی انسانی گناه می کند به دلیل جهلش به ازای هر قدمی که از خدا دور می شود این فیلترها بر چشمها، گوش ها وقلبش سیطره پیدا می کنه.

2. هرگاه کسی دچار این گناهان شد اگر به یکی از این فیلتر شکن ها وصل شو د ان شاءالله سایت دلش وا می شه و هر چی بخواد می بینه.
    بسیار عالی بود من که لذت بردم از این طرح و فیلتر شکن بسیار قوی
    راستی این تاپیک رو هم کنارش ضمیمه کنین

8. صلوات و تشکر : 7

Click for larger version

فیلتر شکن بعدی
    ولایت:این فیلترشکن بسیار قوی عمل می کنه برای استفاده از آن باید علاوه بر اعتقاد و محبت اهل بیت علیهم السلام انسان به سلاح عمل هم مجهز باشه و اطاعت پذیری از ولایت جزء لاینفک وجودش باشه.

10. صلوات و تشکر : 3

متشکرم فیلتر شکن های بسیار قوی وموثری بودند جزا کم ا.. خیرا انشا ال....

12. صلوات و تشکر : 2

14. صلوات و تشکر : 3

سلام خوبین ؟ سایت خیلی عالیه منم مثل تو خدا رو دوست دارم. معذرت می خوام اصلا هم قوانین رو نخوندم. تو یه مسلمونی منم هستم تو یه ایرانی هستی منم هستم. چرا منه ایرانی اینقدر بدخت و حقیر باشم که اگه می خوام چت کنم یا از اصلاعات فیس بوک استفاده کنم حتی از ایرانی و الاصل ترین خواننده های سنتی خوبمون(استاد شجریان) که به تمام شعرهای حافظ اعتقاد داره که مطمئنم تو هم اعتقاد داری باید از فیلتر شکن استفاده کنم ؟ چرا باید ایرانیان سایت ها رو فیلتر کنن به فرض اصلا مهمم نباشه که فیلنر کردن همون vpn و فیلتر شکن تو ایران دفتر داشته باشه و بفروشه چون منه ایرانی نباید از اطلاعات ایرانم به صورت رایگان استفاده کنم ؟ خمینی خدا بیامرزد حالا می فهمم چقدر مرد بودی که گفتی آب ، برق ، گاز برای ایرانی رایگانه.

منم مثل تو از نوشته هات لذت بردم

16. صلوات و تشکر : 2

کاربر گرامی ضمن تشکر و قدردانی از حضور شما در شهرمجازی قرآن کریم
    نخست یادآور می شود حتما قوانین سایت را بخوانید و مطابق قوانین پست بزنین
    مطلبی که نوشتین هیچ ارتباطی به این تاپیک ندارد
    ضمن این که اینجا یک سایت قرآنی و فرهنگی و علمی است مطالب شما هیچ ارتباطی به سایت ما ندارند

18. صلوات و تشکر : 3

ممنونم.
    ولی یکم دقت کنی ارتباط داره ولی نه شما می تونی کاری انجام بدی نه من از این بحث جدا بشیم با این حرفا که من بخوام بزنم به گوش کسی نمی رسه بهتره که حرفشو نزنم

راستی از دوستان گرامی می خوام که اگر ...اگر یک وقت خواستن یک ÷یام بفرستن سعی کنن که از دولت و سیاست نباشه چون اصلا دوست ندارم دین با سیاست یکی شه.... خیلی ممنون

20. صلوات و تشکر : 2

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین