تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
 1. #1

  پيوند طلاب و قرآن در جامعة‌المصطفی(ص) باعث موفقيت در عرصه جهانی است
  گروه فعاليت‌های قرآنی: عضو هيئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) العالميه اظهار كرد: آموزش‌های جامعة‌المصطفی(ص) العالميه به گونه‌ای است كه پيوند دائمی بين طلاب و قرآن كريم ايجاد می‌كند و همين پيوند باعث موفقيت آن‌ها در عرصه جهانی است.

  حجت‌الاسلام والمسلمين محسن غرويان، عضو هيئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) العالميه، در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا) با اشاره به ارائه آموزش‌های روخوانی، تفسير و ترجمه لغات به طلاب اين دانشگاه بين‌المللی، اظهار كرد: قرآن كريم مهمترين محور فعاليت و كار طلاب غيرايرانی در جامعة‌المصطفی(ص) العاليمه است.
  وی در ادامه افزود: طلاب جامعة‌المصطفی(ص) در كشورهای خود از جايگاه ويژه و ممتازی برخوردار هستند؛ به گونه‌ای كه چند سال گذشته در كشور «كومور» يكی از طلاب اين مركز علمی، كانديدای رياست جمهوری شد و به اين مقام دست پيدا كرد.
  عضو هيئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) اظهار كرد: خوشبختانه در كشورهای مسلمان قرآن كريم از قداست فوق‌العاده‌ای برخوردار است و كسانی كه با قرآن كريم انس و الفت دارند، از احترام ويژه‌ای برخوردار هستند و همين عامل باعث پيشرفت دين مبين اسلام می‌شود.
  حجت‌الاسلام غرويان تصريح كرد: در حال حاضر نه تنها از كشورهای اسلامی طلاب در جامعة‌المصطفی(ص) العالميه حضور دارد، بلكه از كشورهای غير اسلامی نظير كشورهای آمريكايی و اروپايی نيز طلبه‌هايی در اين مركز علمی به تحصيل مشغول هستند.
  وی گفت: همچنين طلابی از كشورهای آفريقايی، آسيای ميانه و خاور دور در جامعة‌المصطفی(ص) العالميه حضور دارند و حضور اين افراد در بسط و گسترش اسلام و مفاهيم قرآنی در سراسر جهان نقش اساسی و مهمی را ايفا می‌كند.

  عضو هيئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) عنوان كرد: دولت‌های غيرمسلمان از حضور جوانان خود در جامعة‌المصطفی(ص) العالميه ممانعت می‌كنند و در اين راه موانعی را ايجاد می‌كنند، اما با تمام اين فعاليت‌ها، جوانان كشورهای مسلمان و غيرمسلمان از سراسر جهان در اين مركز علمی مشغول تحصيل هستند و علوم قرآنی را فرامی‌گيرند.
  حجت‌الاسلام غرويان بيان كرد: طلاب جامعة‌المصطفی(ص) العالميه تاكنون نقش بسيار خوبی را در آشنا كردن ملت‌های مختلف با قرآن كريم و اسلام داشته‌اند و در اين زمينه دستاوردهای بسياری را نيز كسب كرده‌اند.
  وی اظهار كرد: تعاليم قرآن كريم به گونه‌ای است كه اگر هر فرد آزاده‌ای با اين دستورها آشنا شود، به اين كتاب آسمانی گرايش پيدا می‌كند، زيرا قرآن كريم توسط خداوندی برای راهنمايی انسان‌ها نازل شده كه خود خالق انسان است.
  عضو هيئت علمی جامعة‌المصطفی(ص) در پايان افزود: آموزش‌های جامعة‌المصطفی(ص) العالميه به گونه‌ای است كه پيوند دائمی بين طلاب و قرآن كريم ايجاد می‌كند و همين پيوند باعث موفقيت آن‌ها در عرصه جهانی است.
  ویرایش توسط quranic : 1389/12/07 در ساعت 11:13 بعد از ظهر

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1390/05/10, 04:09 بعد از ظهر
 2. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1390/04/19, 07:49 قبل از ظهر
 3. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1390/03/21, 08:10 بعد از ظهر
 4. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1389/12/08, 02:17 بعد از ظهر
 5. شركت 9 هزار نفر از 72 مليت در رقابتی قرآنی در دنيا بی ‌نظير است
  توسط شهروند قرآنی در تالار المپیاد بین المللی قرآن و حدیث
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 1389/08/30, 11:59 قبل از ظهر

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •