تالار دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله دانشگاه مجازی المصطفی صلی الله علیه و آله Arabic English Persian
بازیابی رمز
مشاهده RSS Feed

90082639

 1. دلتنگی

  توسط در تاریخ 1392/06/22 در ساعت 06:45 بعد از ظهر
  آقا جان سلام
  این درد دلی است از سویدای دل کسی که دلتنگ روزگار و مردم روزگار است، همان مردمی که خود را پیرو قرآن و پیامبر خدا می دانند ولی...
  شنیدم که در یکی از کشورهای مسلمان بر مسلمانان کشوری دیگر سخت گرفته اند و رفتارهایی بدور از اسلام انجام داده اند و شاید بهانه شان هم مشکلاتی باشد که بین مردم این دو کشور پیش آمده است.
  گنه کرد در بلخ آهنگری
  به شوشتر زدند سر مسگری
  مولا جان! امروزه ملیت ها مهمتر از مسلمانیت شده است.
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 2. شهادت حضرتش تسلیت

  توسط در تاریخ 1392/06/11 در ساعت 09:19 بعد از ظهر
  امام صادق (عليه السلام) و كاروان وحشت زده

  حضرت موسى بن جعفر (عليه السلام) مى فرمايد : امام صادق (عليه السلام) همراه كاروانى در جاده اى ميان بيابان حركت مى كردند . به كاروان خبر رسيد كه دزدان در اين مسير كمين كرده اند. كاروانيان به لرزه افتادند.
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 3. بیاییم با امام عهد ببندیم!!!!

  توسط در تاریخ 1392/03/15 در ساعت 12:44 قبل از ظهر
  بسم الله الرحمن الرحیم

  وقتی سخن از مولایمان موسی بن جعفر علیه السلام، به میان می آید همان آقایی که معروف به باب الحوایج است معمولا اولین چیزهایی که از ذهنمان خطور می کند زندان هارون الرشید، اسارت، تازیانه، پیکر نحیف و ضعیف آقاست. همان اتفاق های دلخراشی که قلب هر انسانی را به ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 4. شاه کلید

  توسط در تاریخ 1392/03/06 در ساعت 11:38 بعد از ظهر

  شاه کلید  نقل است جوانی نزد شیخ حسنعلی نخودکی اصفهانی آمد و گفت: سه قفل در زندگی‌ام وجود دارد و سه کلید از شما می‌خواهم! قفل اول این است که دوست دارم یک ازدواج سالم داشته باشم، قفل دوم اینکه دوست دارم کارم برکت داشته باشد و قفل سوم اینکه دوست دارم عاقبت بخیر شوم.
  شیخ نخودکی فرمود: برای قفل اول، نمازت را اول وقت بخوان. برای قفل دوم نمازت را اول وقت بخوان. و برای قفل سوم هم نمازت را اول وقت بخوان!
  جوان عرض کرد: سه قفل با یک کلید؟!
  ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده
 5. به نام خالق زیباترین نام ها

  توسط در تاریخ 1392/03/05 در ساعت 11:11 بعد از ظهر


  نامش همیشه همرا با حزن و اندوه و مصیبت و بلا بود طوری که کمتر کسی جرات می کرد آن را برای فرزندش برگزیند. می گفتند: نکند جگر گوشه مان هم بمانند او بلاکش روزگار شود.

  زمان گذشت و مثل همیشه خدا به وعده اش عمل کرد، همانگونه که نامش را برگزیده بود همانگونه هم سربلند و سرفراز کرد، و الان همه در حال رقابتند رقابت در نامیدن فرزندشان ...
  دسته بندی ها
  دسته بندی نشده