PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای افزایش عاشقان ولایت

90133081
1393/02/06, 10:57 قبل از ظهر
حضرت آیت الله سبحانی: کاهش جمعیت یک تهدید است

به گزارش شيعه آنلاين به نقل از ايرنا، حضرت آیت الله ˈجعفر سبحانیˈ ازمراجع تقلید با تقدیر از رویکرد دکتر روحانی رییس جمهوری اسلامی در توجه به کشاورزی، کاهش جمعیت را یک تهدید دانست و خواستار چاره جویی برای آن شد.

90133081
1393/02/06, 10:57 قبل از ظهر
وی عصر چهارشنبه در دیدار رییس و مدیران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، با بیان اینکه خوشبختانه آقای روحانی (رییس جمهوری) به بخش کشاورزی بها داده است، گفت: اگر کشاورزی ایران را احیا کنیم ما دیگر نیازی به واردات نداریم و بسیاری از زمین ها به خاطر نبود ادوات کاشته نمی شود.
وی میزان رشد جمعیت کشور را نامناسب دانست وگفت : مسوولان باید تلاش کنند تا هم آمار ازدواج و هم آمار جمعیت افزایش پیدا کند.
وی با بیان این که کاری کنید تا هم در کشور و هم در استان قم آمار ازدواج بالا برود، اظهار کرد: امروز کشور براساس اشتباهی که 20 سال پیش انجام شد رو به پیری می رود و اگر به همین نحو پیش برویم در آینده جوانی که بتواند چرخ اقتصاد و سایر امور را بچرخاند نخواهیم داشت.

90133081
1393/02/06, 10:58 قبل از ظهر
وی گفت: تحدید جمعیت هنگام تحریم بود که چیزی به ما نمی دادند ولی ابزار جلوگیری از ازدیاد جمعیت را مجانی به ما می دادند.
وی با بیان اینکه در بیمارستان ها تلاش کنید تا ابزار و ادوات جلوگیری از فرزند از بین برود، گفت: ژاپن یک هشتم ایران وسعت دارد اما جمعیتش بیش از ایران است.

90133081
1393/02/06, 10:58 قبل از ظهر
این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: خداوند متعال می فرماید که من شما را با فرزندان کمک می کنم.

90133081
1393/02/06, 10:59 قبل از ظهر
وی گفت: من بر اساس وظیفه شرعی می گویم که اگر به همین حالت پیش برویم نظام در خطر است و متاسفانه شعار ˈفرزند کمتر زندگی بهترˈ به یک فرهنگ تبدیل شده است و حتی این امر در میان فرزندان روحانی نیز مشاهده می شود.