PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسل تازه

90082819
1392/09/16, 08:35 بعد از ظهر
به نام الله پاسدار خون شهیدان

http://www.quranct.com/gallery/images/9667/1_aviny_20100520_1419896112.jpg

این جوانان نسل تازه ای هستند که در کره زمین ظهور کرده است و

وظیفه ی دگرگونی عالم را پروردگار متعال بر گردن اینان گذاشته است .

ما اهل ولایت و اطاعت هستیم و دل به عشق سپرده ایم

هنگام جنگ اهل جنگیم و هنگام صلح اهل صبر ،

اما نه انکه دل به فراغت بسپاریم و از افق خونبار آینده غافل شویم .

شهید سید مرتضی آوینی

اللهم عجّل الولیک الفرج

90082819
1392/09/17, 10:30 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

http://www.quranct.com/member9667-albums189-4468.jpg

يكى از خطاهائى كه خود ما كرديم - بنده خودم هم در اين خطا سهيمم - اين مسئله‌ى تحديد نسل از اواسط دهه‌ى ۷۰ به

اين طرف بايد متوقف ميشد.البته اوّلى كه سياست تحديد نسل اتخاذ شد، خوب بود، لازم بود، ليكن از اواسط دهه‌ى ۷۰ بايد

متوقف ميشد. اين را متوقف نكرديم؛ اين اشتباه بود.

عرض كردم؛ مسئولين كشور در اين اشتباه سهيمند، خود بنده‌ى حقير هم در اين اشتباه سهيمم. اين را خداى متعال و تاريخ

بايد بر ما ببخشد.

نسل جوان را بايد حفظ كرد.

با اين روند كنونى اگر ما پيش برويم - من چندى پيش هم در ماه رمضان در سخنرانى گفتم - كشور پير خواهد شد.

خانواده‌ها، جوانها بايد توليد مثل را زياد كنند؛

نسل را افزايش دهند. اين محدود كردن فرزندان در خانه‌ها، به اين شكلى كه امروز هست، خطاست.

اين نسل جوانى كه امروز ما داريم، اگر در ده سال آينده، بيست سال آينده و در دوره‌ها و مرحله‌هاى آينده‌ى اين

كشور بتوانيم آن را حفظ كنيم، همه‌ى مشكلات كشور را اينها حل ميكنند؛ با آن آمادگى، با آن نشاط، با آن شوقى

كه در نسل جوان هست، و با استعدادى كه در ايرانى وجود دارد.

پس ما مشكل اساسى براى پيشرفت نداريم.

19 مهر 1391

(http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=21126)

90082819
1392/09/19, 12:22 قبل از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

جوانب قضيّه را بسنجيد، ببينيد چه چيزهايى است كه موجب ميشود جامعه‌ى ما دچار ميل به كم‌فرزندى بشود. اين ميل به كم بودن فرزند،

يك عارضه است؛ والّا انسان به‌طور طبيعى فرزند را دوست ميدارد. چرا ترجيح ميدهند افرادى كه فقط يك فرزند داشته باشند؟ چرا ترجيح ميدهند

فقط دو فرزند داشته باشند؟ چرا زن به‌شكلى، مرد به‌شكلى پرهيز ميكنند از فرزنددارى؟ اينها را بايستى نگاه كرد و ديد عواملش چيست؛ اين

عوامل را پيدا كنيد، براى علاج اين عوامل بيمارى‌زا - كه به اعتقاد بنده اينها عوامل بيمارى‌زا است - متخصّصين و صاحبان انديشه را بخواهيد فكر

كنند. فرض كنيد مثلاً بالا رفتن سنّ ازدواج؛ خب بلاشك يكى از چيزهايى كه بارورى را محدود ميكند، بالا رفتن سنّ ازدواج است؛ خب، اين يكى

از كارهايى است كه بايد در كشور فكر بشود. چرا سنّ ازدواج در كشور ما بالا رفته؟ مگر جوان هفده ساله، هجده ساله، نوزده ساله، احتياج ندارد

به اطفاء نياز جنسى و غريزه‌ى جنسى؟ ما بايد به اين فكر كنيم. خب، از آن‌طرف ميگويند كه اينها خانه ندارند، شغل ندارند، درآمد ندارند؛ ببينيم

چگونه ميشود كارى كرد كه همه‌ى اينها با هم جمع بشود. ما نبايد تصوّر بكنيم كه حتماً بايستى يك نفرى يك خانه‌ى مِلكى داشته باشد، يك

شغل درآمددارى داشته باشد، بعد ازدواج بكند؛ نه، اِنَ يَكونوا فُقَرآءَ يُغنِهِمُ اللهُ مِن فَضلِه؛ اين قرآن است [كه‌] با ما دارد اين‌جور حرف ميزند.

يعنى همه‌ى آن گره‌هاى ذهنى‌اى را كه وجود دارد در اين زمينه، بايد شما باز كنيد، يعنى شأن شما و همايشى از اين قبيل، اين است كه

بايستى اين كار فكرى و علمى را بكند؛ يعنى صرفاً بيان فكر، بيان خواست و حتّى شعارهايى در اين زمينه نباشد. واقعاً كار بشود، كار

فكرى بشود؛ عوامل كاهش جمعيّت و موجبات افزايش جمعيّت به‌نحو مطلوب و با اعتدال متناسب، درست سنجيده بشود، مطرح بشود

[تا] اقناع بشوند افكار نخبگان. در اين زمينه خب الان عامّه‌ى مردم، بعضى‌ها متديّنند، بعضى‌ها متعبّدند، وقتى گفته ميشود، ميروند سراغ

بارورى بيشتر؛ لكن نخبگان جامعه بايد قانع بشوند، بايد مسئله را قبول كنند؛ اگر نخبگان قبول كردند، كار سهل ميشود، كار فرهنگ‌سازى

آسان ميشود. در اين زمينه‌ها ان‌شاءالله بايستى آقايان تلاش كنيد و

اميدواريم ان‌شاءالله موفّق باشيد.

:parvane.::parvane.::parvane.:

90082819
1392/09/20, 08:00 بعد از ظهر
هوالبصیرٌ

به نظرتان سیاست فرزند کمتر زندگی بهتر را چه کسانی اعلام کردند ؟

آیا این سیاست خوب بود یا خیر ؟

:Rose::Rose::Rose:

90082819
1392/09/30, 12:19 قبل از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

این مطالب مربوط به جناب آقای خوش می باشد .

یاد دارم وقتی که طرح کنترل جميعت و فرزند در کشور شروع شد هرچقدر داد زديم که

اين يک برنامه حساب شده استعماری عليه ماست آن زمان به ما خرده گرفتن که

شما جوان هستيد و تجربه نداريد و نمی فهميد و در اينجا نيستيد و خبر نداريد مشکلات را!!!!

91887102731
1392/09/30, 03:24 قبل از ظهر
السلام و عليک يا ابا عبدالله

سلام و عرض تسليت پيشاپيش به مناسبت ايام جانسوز اربعين حسينی ع و التماس دعا از همه سروران.

در رابطه با اين نظريه کنترل جمعيت بنده دو مطالب ارائه می کنم که ا دوستان مرا حلال می کنند و انشالله راهنمايی .

ابتدا نظر خودم را درمورد بيان مقلم معظم رهبری در مورد اينکه ايشان خودش را در اين امر مقصر می داند.
واقعا چه رسمی در اين تاريخ هست که انسانهای بزرگ و عالی که مقربين درگاه خداوند تبارک و تعالی هستن بايد غربت خاص خودشان را داشته باشند و مظلوميتی که در تاريخ ثبت شده و می شود.اين جمله حضرت آقا مرا بياد نوشته امام خمينی ره که در زمانی که قطنامه را پذيرفت به ملت بزرگوار ايران نوشت ، می اندازد که فرمود که مظمون آن در ذهنم هست من جام زهر می نوشم. امروزه کمتر کسی هست که شک کند امام راحل بهترين تصميم را درآن زمان گرفت .و ياد دارم که هيچ کدام از نخبگان ما کلامی جز سمعا و طاعتا برزبان نياورند بمانند شهيد بزرگوار صیاد شيرازی يا سيد اهل قلم شهيد آوينی .
اگر به سياست آقا و قبل ايشان امام راحل دقت کنيم نکته بسيار زيبايی را می آموزيم که نشانگر مظلوميت علی مباشد و آزادی و دمکراسی و احترام به انتخاب ملت . ايشان عادت ندارند که در امور دولت دخالت کنند و سعی می کنند که کارها و تفکرات و انديشه ها ی سیاستمدارانی که در راس امور هستن اجرايی شود وسعی می کنند که نصيحت کنند و سفارش مگر انکه خطر جدی نظام را تهديد کند آنوقت دخالت می کنند.وگرنه سعی در حمايت از انان و برنامه هايشان می کنند. برای اينکه نخبگان ماهم قبول کنند دليل روشن می آورم..
به تاريخ که برگرديم اوليت انتخاب نخست وزير بعداز پيروزی انقلاب آيا امام ره سياست های ليبرالی آنان را نمی شناخت؟؟؟؟ آيا از تفکرات انان آگاه نبود؟آيا از نوشته ها ی اعتقادی و سیاسی آنان را نخوانده بود؟ اگر تاريخ را بخوانيم جواب اينها را خواهيم داشت که امام ره دقيقا آگاه بود.
نمونه ديگر :وقتی اآقای ابوالحسن بنی صدر به عنوان اولين رئيس جمهور مشغول شد آيا امام ره با ان آگاهی و زيرکی و تسلطی که داشت نمی دانست که آقای بنی صدر چه شخصيتی دارد؟ با آنکه اذيت می کرد امام ره حتی فرماندهی قوا را هم بدست او دادند . من در آن انتخابات ياد دارم که حتی معلم های ما که انسانهای آگاه و معتقد بودند ترغيب می کردند ما را که به ايشان ری ندهيم . اينها را نوشتم تا سیاست های امام ره و مقام معظم رهبری را بدانيم که چقدر شجا عانه و با مظلوميت بيان می کند منهم در اين قضيه مقصر بود!!!!!!!اين سياست دولت وقت يعنی دولت سازندگی بود.البته تاريخ خود گواه خواهد بود و هر انسان عاقلی که دقت در سیاست امام ره و ايشان داشته اند که ايشان چه خون دلی خوردند.
نمونه ديگر: امروز ايشان از مذاکره کننده گان ما در 5 بعلاو يک حمايت و پشتيبانی میکنند و اگر کمی به چند هفته گذشته برگرديم ا یشان گويا در ديدار ی مردمی ضمن حمايت از مذاکره کننده گان و دولت فرمودند من به اين مذاکرات خوشبين نيستم!!!!!!!آ
پس بدانيم و درک کنيم و گريه کنيم از غربت رهبری

آن که در خون عشق بازی می کند
تا قیامت سرفرازی می کند
ای خداوندان مُـلک عافیت
والیان مسند اشرافیت
من یقین دارم مسلمان نیستید
چون ولی را تحت فرمان نیستید

90082819
1392/09/30, 05:23 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

با سپاس بی کران از پاسخ های خوب شما .

1- سیاست فرزند کمتر زندگی بهتر ؛ محصول تفکرات غربی با هدف نابودی نسل مسلمانان خصوصا شیعه بوده است .

و متاسفانه سیاستمداران و کارگزارانی که در این مقوله فعالیت داشته اند چه توجیهی برای دفاع از پیاده کردن این سیاست غلط

در داخل کشورمان داشته اند .

وقتی افرادی که دارای پست های کلیدی کشور هستند برای پیاده کردن این طرح توان ها را به صحنه آوردند و

حرف ولی فقیه را زمین گذاشته اند ؛ اینها چه توجیهی برای دفاع از عملکرد خویش نزد ملت دارند .

2- این سیاست به هیچ عنوان خوب نبوده است زیرا عوارض سنگینی چون ، از بین رفتن نسل جوان ، پیر شدن جمعیت ، نازایی ،

را در کشور ایجاد نموده است .

اگر این سیاست برداشته نشود و

به فرمایش رهبر عزیزمان که فرموده اند ؛ ما باید جمعیت 150 میلیونی داشته باشیم ،عمل نشود .

در 20 سال آینده ایران اسلامی شاهد پیری جمعیت خواهد بود و

این امر روند تحقق اهداف انقلاب اسلامی و ارزشهای ناب اسلامی را به شدت کُند خواهد کرد.

91887102731
1392/10/02, 12:52 قبل از ظهر
االسلام عليک يا ابا عبدالله
سلام و عرتسليت اربعين حسينی ع و در خواست دعا
درمورد اين موضوع که ريشه ان حدودا به دو دهه قبل می رسد زمانی که شروع به فعاليت در ان زمان شد خب خيلی جالب بود برايم چرا که اکثر مسئولين و اجرا کننده گان اين طرح يا بهتر بگويم داعيان همه تحصيل کرده اروپا و امريکا بودند اکثرا تا انجا که حضور ذهن دارم.خب برای ما خيلی جالب بود که چطور اينها که خودشان اثر اين نوع کنترل رشد جمعيت را در اين کشورها ديده اند و از اثرات خطرناک ان آگاهی دارند می شود به اين طرح تکيه کنند!!! طبق روال که بايد وظيفه را انجام داد هرچه تلاش کرديم ترا خدا يک نگاهی به کشورهايی که اين طرح را در دو سهده گذشته کرده اند و مولد ان بوده اند چه خبر هست بعد تصميم بگيزيد. طبق روال انگه که شما بيرون گود ايستاده ايد درک نمی کنيد و يا شما جوان هستيد و نمی دانيد و يا شما تجربه نداريد و .......!!!! بهرحال خواست خودشان را که واقعا يک سند حماقت و تجمل گرايی و شکم پرستی در تاريخ ثبت خواهد و شده است اجرايی کردند.
بنده درقسمت دوم اين نوشته می خواهم دلايلی را که رهبری عظيم شان ديده است و زنگ خطر را زده است را برای شما باز گو کنم. درضمن مشتاق هستم پاسخی هم به نوشته سرکار خانم سجادی بدهم که بارديگر تکرار ادعای خودم را می کنم که استحاله فرهنگی در عمق تفکر ما ريشه دوانده است.
نخبه ای که هنوز نفهميده است که راه زندگی و نجات او و سعادات دنيا و آخرتش در گروه ولايت مداری ميباشد ديگر مغز پوسيده است و به قول امام راحل بگذاريد اين مغز های پوسيده بروند. خانم محترمه ولی امر ما می فرمايد اين تفکر کنترل جمعيت اشتباه بود و منهم مقصر هستم!!!!!آيا از يک مسلمان واجب برمن نيست که حکم ولايت را گردن نهاده و در تلاش برای اجرایي کردن آن و کشف دلايل آين حکم برآيم يا منتظر باشم ديگران مرا متقاعد کنند!!!!آيا شهيد احمدی مقدم يک نخبه بود يا مغز های پوسيده خود باخته ای که با يک دليل آب دهانی از سوی سازمان بهداشت جهانی زانو زدند و دست به سينه اوامر استعماری را اجرايی کردند و حتی چشم خودشان بر روی حقايقی که خودشان در کشورهايی که اين طرح را اجرا کرده اند بستند.
قضاوت با شما!!!!
حال دليل اشتباه بودن اين طرح:
اگر نگاهی کوتاه به آمار کشورهايی که اين کنترل تولد را اجرا کرده اند و قوانينی را که بعداز ان ايجاد کرده اند هر آدم عاقلی براحتی می فهمد که چه بلايی سرما آورده اند.اين ادعا از طرف همه دوستانی که در خارج از اين مرزبوم زندگی می کنند قابل تائيد می باشد وحتی خود شما درگوگل سرج کنيد براحتی خواهيد ديد.
در دهه 60 19ميلادی کشورهای اروپای غربی اين طرح را اجرا کردند که نتيجه آن اين شد که رشد جمعيت کشور ها توقف و مرگ و مير بيشتر از تولد شد! نتيجه اي« شد که قانونگران برا ی توقف اين مسير شروع کردن به وضع قوانين ويزه منجمله جايزه برای بچه دارشدن و حق پرداخت اضافی پول برای بچه های دوم به بعد و تصويب قانون حفاظت شغلی برای خانم های باردار از زمان بارداری تا دوسال و نيم و حق مرخصی ويزه در اين مدت و پرداخت حقوق و ..... .
بنده يک سوال می کنم چرا اينهمه شرايط اختصاصی برای باردارشدن ايجاد کردند؟؟؟؟؟/
دليل ديگر اينکه کشور آلمان بدترين نوع قوانين تابعيت را که مربوط به سالهای آخر قرن 19 بود را داشت و به هيچ وجهی حاضر به تغيير آن نبود. با شروع بحران کمبود جمعيت و عدم جوابگويی ديگر تشويق های قانونی برای تولد اين قوانين
تابعيتی را تغير دادند و شروع کردن کسانی که در اين کشور زندگی می کنند مليت بدهند وحتی برای کسانی که حاضر نبودند دست از مليت اصلی خود بردارند هم از مليت دوم دادند!!!!!!
کشور آلمان برای کنترل بحران جمعيت مليونها تبعه روسیه را که نژاد آنان در نسل چهارم در روسیه بدنيا آمده بودند را به بهانه اينکه اجداد آنان آلمانی هستن به آلمان آورد و حتی از ديگر کشورهای اروپای شرقی پس از انحلال کمونيست. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ده ها دليل ديگر را می توان بیان کرد از جمله ارتباط جنسی آزاد در مجا مع عمومی که در سوئد اتفاق افتاد ابتدا و بدنبال آن در ديگر کشورهای اروپايی حاکی از اين اشتباه فاحش بوده است.
خون حسين استمرار ولايت است
اطاعت از رهبری اطاعت از امامت است

90082819
1392/10/03, 07:51 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

کاربران گرامی ؛ موضوع نسل تازه بحث آزاد است و هر کسی با توجه به داشته ها و تجربیات و مطالعه علمی

می تواند شرکت نماید ؛

لذا بنده نیز نظراتم را به شرح ذیل اعلام میدارم ...

می خواهم دلايلی را که رهبری عظيم شان ديده است و زنگ خطر را زده است

را برای شما باز گو کنم. بسیار عالی ...

در دهه 60 19ميلادی کشورهای اروپای غربی اين طرح را اجرا کردند که نتيجه آن اين شد

که رشد جمعيت کشور ها توقف و مرگ و مير بيشتر از تولد شد!

از جمله ارتباط جنسی آزاد در مجا مع عمومی که در سوئد اتفاق افتاد ابتدا و

بدنبال آن در ديگر کشورهای اروپايی حاکی از اين اشتباه فاحش بوده است.

با تشکر از پاسخ های شما که عناوین مهم ذیل در آن به چشم می خورد ؛

1- توقف رشد جمعیت .که شامل گزینه های :1- پیری جمعیت 2- نبودن نیروی کار 3- از چرخه افتادن اقتصاد

(زیرا تا نیروی جوان برای کار نباشد چرخ اقتصاد هم می خوابد ) به عبارت روشنتر ؛ روکود اقتصادی

4- هموار شدن زمینه برای دشمنان جهت تصرف کشور و به استعمار گرفتن ان .

5- محقق نشدن اهداف و چشم اندازهای کشور مذکور .

2- افزایش مرگ و میر

3- افزایش فحشا و فساد که خود این گزینه شامل : 1- رواج فرزندان نامشروع 2- مرگ اخلاق و معنویت

3- ایجاد نسلی بدور از هویت اصیل و ارزشهای انسانی .

منتظر پاسخ شما هستیم ...

90082819
1392/10/03, 07:58 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

فرزند آوردن و نداشتن مشکلات جسمی در طی حاملگی و بعد آن،

نشانه ی سلامت زن است. و بسیاری از بیماری های نهفته در یک زن، در هنگام بارداری خود رانشان می دهند و

و موجب می شود که برای درمان آن اقدام کند.

در واقع بارداری کشف بیماری های نهفته زن است و تضمین سلامتی برای او ...

91887102731
1392/10/09, 06:11 قبل از ظهر
السلام و علیک یا ابا عبدالله

سلام علیکم

نکته بسیار دردناک دیگر این حماقت این هست که این طرح توسط سرمایداران بزرگ برای استفاده از کار زنان که ارزان قیمت تر از مردان بود و هست به خورد جهانیان داده شد .ادعای دروغین حقوق زن در غرب بار دیگر ثابت می شودو اینکه آنان زن را یک ابزار می دانند.
حال مشکل دردناک نخبگان نیستند راحت طلبی انسان را چطور می خواهیم درمان کنیم!!!
بدتر از همه اینها نکته درد ناک این تنها کشور شیعه هست که وهابی ها حسابی از این نکته استفاده کرده اند.

مرا سودای زینب در به در کرد
نصیبم جرعه ای خون جگر کرد
ز فرط تشنگی بی تاب گشتم
عطش دیدم ز خجلت آب گشتم

90082819
1392/10/09, 04:52 بعد از ظهر
بسم الله الرحمن الرحیم

در واقع این طور بگوییم که از علل تشدید انگیزه تحدید نسل ؛

عوامل ذیل بودند :

1- حماقت سرمایداران بزرگ
2- ادعای دروغین حقوق زنان
3-راحت طلبی انسان
4- غفلت از دشمنی دشمنان

چون کشور ما نخستین کشوری ست که در عصر معاصر حکومت شیعی با محوریت ولایت فقیه تشکیل داده است و

این نوع حکومت به طور بنیادین به سمت قرب الهی پیش می رود و مشروعیت تمام آنچه که غیر الهی ست رو زیر سئوال می برد

مثلا ؛استعمار ،استکبار ،بی عدالتی ،بردگی ،ابزار ساختن از انسان خصوصا زن ،و....

لذا وقتی ما این حکومت رو تشکیل دادیم در واقع بایستی به این فکر می کردیم که دشمنان ما آرام نخواهند نشست و

هر طور شده با این حکومت به مقابله برخواهند خواست و ما باید حمله ها انان را پیش بینی می کردیم و پاسخ های پیشگیرانه رو اعمال .

همچنان که در بحث نظامی الحمدلله این سیاست زیبا رو داریم .

اما به خاطر (هر چی می خواهید اسمش رو بگذارید) غفلت از فرهنگ سازی دستورات اسلام ناب در زندگی های فردی ، اجتماعی و ...

دشمنان آمپول های سمّی ذیل رو به کشور ما تزریق کردند ؛

1- جنبش فمینیستی ؛برای ضربه زدن دائمی به ملت مسلمان ؛

اما ضربه شان مقطعی شد زیرا علما و روشنفکران دلسوزمان جلوی انها رو با اعلام موضع اسلام ناب درباره زن و مرد گرفتند .

یاد شهید مطهری و تمام شهیدان این عرصه گرامی باد .

2- تحدید نسل

3- فرهنگ تنوع طلبی که منجر به بی حجابی و بد حجابی شد و آرایش ها و مدهای زننده که

اصلا در شان یک خانم مسلمان نیست ، خانم مسلمان متشخص است .

4-رواج موسیقی های متنوع و حرام

5- وجود اساتید سکولار در دانشگاهها با نام شیعه بدون گرایش به ایسم ها .

به نظرم بعضی از بازمانده ها ی رژیم سابق پهلوی که مسئولیت دارند و وابستگان عقیدتی انان و کسانی که ذهنشان و تعلیم شان

به سبک فرهنگ غربی است ، در تاثیر گذاری این سم ها سهم به سزایی داشتند وگرنه انقلاب اسلامی این امراض رو

به هیچ عنوان در خودش ندارد و شخص انقلابی و وفادار به ملت و آرمانها هرگز دست به این همکاری ها نمی زند .

البته راحت طلبی آفت های زیادی دارد ، از طرفی چون انسان بی نهایت طلب است وقتی مزه ی راحت طلبی رو چشید به

سمت غرق شدن در ان حرکت می کند .

:parvane.::parvane.::parvane.: